VW ID.4 1ST Max
| Farve | Grå |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 150 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.085 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Volkswagen ID.4 1st Max fremstår som en moderne og veludstyret elbil med fokus på komfort, teknologi og køreglæde. Denne variant har stort set alt i udstyr, herunder avancerede assistentsystemer, lækkert interiør og intuitive infotainmentløsninger. Med det svingbare træk får du ekstra fleksibilitet til både hverdag og fritid, hvilket gør bilen ideel til både familieliv og længere ture. En stærk kombination af rummelighed, innovation og praktiske funktioner.
Af udstyr i denne bil kan nævnes:, kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdækken, dobbelt bagagerumsbund, akustikglas i for, multifunktionsrat, læderrat, delalcantaraindtræk, sportssæder, el indst. forsæder, el indst. førersæde m. memory, massage i forsæder, splitbagsæde, el-justerbar lændestøtte, mørk loftbeklædning, ambiente belysning, 21" alufælge, glastag, el-klapbare sidespejle m/varme, matrix led forlygter, led baglygter, dynamisk blinklys i bag, tagræling, mørktonede ruder i bag, svingbart træk (manuel), områdebelysning, varme i rat, 3 zone klima, elektrisk kabinevarmer, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, nøglefri tænding, adaptiv fartpilot med kø-assistent, varme i forrude, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, fod betjent bagklap, elektrisk parkeringsbremse, headup display, trådløs mobilopladning, type-2 ladekabel, app integration, dab+ radio, navigation, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, apple carplay, internet, usb-c tilslutning, alarm, regnsensor, 360° kamera, bakkamera, parkeringssensor (bag), parkeringssensor (for), dæktryksmåler, træthedsregistrering, førerovervågning med advarsel, skiltegenkendelse, intelligent hastighedsassistent, isofix, 6 airbags, esp, vognbaneassistent, blindvinkelsassistent, automatisk nødbremsesystem, stemmebetjening, automatisk nødassistent.
Kontakt Thomas Berg på tlf. 25662020 eller på mail: tb@frilundbiler.dk for yderligere info om denne fine VW ID.4
Denne bil kan blive din for kun 2.739, - kr./md.. med 0, - kr i udbetaling.
Køb en serviceaftale til bilen til 450,- kr./pr. mdr.
På denne bil kan du tegne garantiforsikring på op til 36 mdr.
Alle vores brugte el-biler hos Frilund Biler leveres med en uafhængig batteritest ( SOH ), så du får fuld indsigt i batteriets tilstand - før du skriver under hos os.
Husk vi tager gerne din bil i bytte.
Familiefirma fra 1978 med 4,7 i score på Trustpilot fra vores glade og tillidsfulde kunder. Forbehold for skrive/taste fejl i annoncen.
-
184.900 kr.
-
Kilometer120.000
-
El60 km/l
-
1. reg04/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Industri Vest 2
4293 Dianalund
CVR : 41000724
58264155
25662020
tb@frilundbiler.dk