Volvo V70 Kinetic
| Farve | Sort |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 145 / 107 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.478 kg |
| Længde | 482 cm |
| Bredde | 189 cm |
| Højde | 154 cm |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Max påhæng | 1.600 kg |
| Sidst synet | 24 mar 2026 |
| Moment | 185 nm |
| Lasteevne | 702 kg |
VOLVO V70 i den flotte Seashell Beige Metallic.
kørecomputer, bagagerumsdækken, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, læderrat, læderindtræk, højdejust. forsæder, justerbar lændestøtte, splitbagsæde, 17" alufælge ORIGINAL VOLVO,, el-sidespejle m/varme, tågelygter, tagræling, træk, aircondition, fuldaut. klima, 2 zone klima, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, cd/radio, musikstreaming via bluetooth, aux tilslutning, regnsensor, isofix, lygtevasker, automatisk lys, airbag, TIDLIGERE UNDERVOGNSBEHANDLET.
Kør foråret i møde med 💯 køreglæde. -----------Vi anbefaler, at du 📞 booker en tid for at undgå ventetid. Bestillinger foregår via vores hjemmeside www.gbiler.dk eller på gbiler@gbiler.dk / 58268020. Vi glæder os til at se dig! •
-
38.828 kr.
-
Kilometer401.000
-
Benzin11,6 km/l
-
1. reg12/2008
-
Modelår2009
-
Grøn afgift3.830 kr. pr. 6 måneder