Toyota Aygo VVT-i x
Toyota Aygo VVT-i x egenskaber
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 69 / 51 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 880 kg |
| Længde | 343 cm |
| Bredde | 162 cm |
| Højde | 147 cm |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Sidst synet | 7 nov 2025 |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 360 kg |
Beskrivelse
RING INDEN DU KOMMER DEN KØRER FOR VÆRKSTEDET
, aircondition, fjernb. centrallås, håndfrit til mobil, isofix, airbag, el-ruder, el-sidespejle
finansieringsforeslag
0kr udbetaling
566kr pr mnd
120 mnd løbetid
spørg for andre foreslag
kan købes uden finansiering
-
44.800 kr.
-
Kilometer206.000
-
Benzin26,3 km/l
-
1. reg01/2015
-
Modelår2015
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Autogården Sørby
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Del på Facebook