Toyota Auris Hybrid H2 Comfort Touring Sports CVT
Toyota Auris Hybrid H2 Comfort Touring Sports CVT egenskaber
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 1 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 136 / 100 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.800 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.425 kg |
| Længde | 460 cm |
| Bredde | 176 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 175 km/t |
| Max påhæng | 345 kg |
| Sidst synet | 22 apr 2025 |
| Moment | 142 nm |
| Lasteevne | 390 kg |
Beskrivelse
alufælge, el-sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, træk, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, automatgear, 4x el-ruder, musikstreaming via bluetooth, håndfrit til mobil, bakkamera, airbag, isofix
finansierings foreslag
22,560kr udbetaling
2206kr pr mnd
60 mnd løbetid
finansierings foreslag2
0 kr udbetaling
2650kr pr mnd
60 mnd løbetid
spørg for andre foreslag
kan købes uden finansiering
-
112.800 kr.
-
Kilometer188.000
-
Benzin27,8 km/l
-
1. reg08/2016
-
Modelår2015
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Autogården Sørby
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Del på Facebook