Suzuki Vitara Exclusive aut.
Suzuki Vitara Exclusive aut. egenskaber
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 120 / 88 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.195 kg |
| Længde | 418 cm |
| Bredde | 178 cm |
| Højde | 161 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 1 dec 2025 |
| Moment | 156 nm |
| Lasteevne | 535 kg |
Beskrivelse
dellæderindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, el-sidespejle m/varme, tågelygter, læderrat, led kørelys, aircondition, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, fartpilot, 4x el-ruder, navigation, musikstreaming via bluetooth, isofix, airbag, bakkamera, vognbaneassistent, esp, usb-a tilslutning, træk 1200kg
bilen leveres nysynet og ny serviceret
24960kr udbetaling
2899kr pr mnd
48 mnd
finansieringsforeslag 2
o kr udbetaling
3492kr pr mnd
48 mnd løbetid
spørg for andre foreslag
-
124.800 kr.
-
Kilometer145.000
-
Benzin18,2 km/l
-
1. reg10/2015
-
Modelår2015
-
Grøn afgift880 kr. pr. 6 måneder
Autogården Sørby
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Del på Facebook