Suzuki Baleno Dualjet Active
Suzuki Baleno Dualjet Active egenskaber
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 90 / 66 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 840 kg |
| Længde | 400 cm |
| Bredde | 175 cm |
| Højde | 147 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 13 okt 2025 |
| Moment | 120 nm |
| Lasteevne | 565 kg |
Beskrivelse
aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, sædevarme, 4x el-ruder, læderrat, højdejust. førersæde, splitbagsæde, led kørelys, el-sidespejle m/varme, håndfrit til mobil, airbag, isofix, vognbaneassistent, esp
finansierings foreslag
11,960kr udbetaling
906kr pr mnd
96 mnd løbetid
finansieringsforeslag 2
0kr udbetaling
1088kr pr mnd
96 mnd løbetid
kan købes uden finansiering
-
59.800 kr.
-
Kilometer215.000
-
Benzin23,4 km/l
-
1. reg11/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift760 kr. pr. 6 måneder
Autogården Sørby
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Del på Facebook