Seat Ibiza TSi 115 FR
Seat Ibiza TSi 115 FR egenskaber
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 115 / 85 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.140 kg |
| Længde | 406 cm |
| Bredde | 178 cm |
| Højde | 144 cm |
| Tophastighed | 195 km/t |
| Max påhæng | 1.100 kg |
| Sidst synet | 25 apr 2025 |
| Moment | 200 nm |
Beskrivelse
FR model, alufælge, el-sidespejle m/varme, led kørelys, tågelygter,
træk 1100kg,, læderrat, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, 4x el-ruder, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, isofix, airbag, esp
finansierings foreslag
19,960kr udbetaling
1720kr pr mnd
72 mnd løbetid
finansieringsforeslag 2
0 kr udbetaling
2065kr pr mnd
72 mnd løbetid
spørg for andre foreslag
kan købes uden finansiering
-
99.800 kr.
-
Kilometer160.000
-
Benzin21,3 km/l
-
1. reg01/2018
-
Modelår2018
-
Grøn afgift800 kr. pr. 6 måneder
Autogården Sørby
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Del på Facebook