Peugeot Boxer 335 BlueHDi 140 L3H2 Premium
Peugeot Boxer 335 BlueHDi 140 L3H2 Premium egenskaber
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 140 / 103 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.200 |
| Airbags | 2 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Længde | 600 cm |
| Bredde | 205 cm |
| Højde | 252 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 2.500 kg |
| Moment | 350 nm |
Beskrivelse
KØLEBIL-FABRIKS NY-INDREG 30/12-2025
, højdejust. førersæde, stofindtræk, 3 sæder, el-sidespejle m/varme, led kørelys, aircondition, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, sædevarme, adaptiv fartpilot, el-ruder, håndfrit til mobil, airbag, bakkamera, esp, vognbaneassistent, antispin
ERHVERVS LEASING FORESLAG
fra 56,970kr + moms udbetaling
3772kr + moms pr mnd
60 mnd løbetid
spørg til leasing foreslag så finder vi det rette til dig
-
379.800 kr.
-
Kilometer1.000
-
Diesel15,7 km/l
-
1. reg12/2025
-
Modelår2025
-
Grøn afgift3.880 kr. pr. 6 måneder
Autogården Sørby
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Del på Facebook