Peugeot Boxer 335 BlueHDi 140 L3H2 Premium EAT8
Peugeot Boxer 335 BlueHDi 140 L3H2 Premium EAT8 egenskaber
| Gear | 8 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 140 / 103 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.200 |
| Airbags | 2 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Længde | 600 cm |
| Bredde | 205 cm |
| Højde | 252 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 2.500 kg |
| Moment | 380 nm |
Beskrivelse
KØLEBIL-FABRIKSNY indreg 30,12-2025
, højdejust. førersæde, stofindtræk, 3 sæder, el-sidespejle m/varme, led kørelys, automatgear, aircondition, fjernb. centrallås, nøglefri adgang, sædevarme, adaptiv fartpilot, el-ruder, håndfrit til mobil, airbag, bakkamera, esp, vognbaneassistent, antispin
erhvervs leasing foreslag
62970kr udbetaling
fra 3998kr pr mnd
60 mnd løbetid
spørg for andre foreslag
-
419.800 kr.
-
Kilometer1.000
-
Diesel14,1 km/l
-
1. reg12/2025
-
Modelår2026
-
Grøn afgift4.920 kr. pr. 6 måneder
Autogården Sørby
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Del på Facebook