Opel Karl Enjoy
Opel Karl Enjoy egenskaber
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 75 / 55 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 939 kg |
| Længde | 368 cm |
| Bredde | 160 cm |
| Højde | 148 cm |
| Tophastighed | 170 km/t |
| Sidst synet | 19 mar 2024 |
| Moment | 96 nm |
| Lasteevne | 414 kg |
Beskrivelse
aircondition, fartpilot, el-ruder, fjernb. centrallås, musikstreaming via bluetooth, håndfrit til mobil, usb-a tilslutning, airbag, isofix, city steering, led kørelys, højdejust. førersæde
finansieringsforeslag
0kr udbetaling
1425kr pr mnd
60 mnd løbetid
kan købes uden finansiering
-
54.800 kr.
-
Kilometer122.000
-
Benzin24,4 km/l
-
1. reg04/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Autogården Sørby
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Del på Facebook