Opel Astra CDTi 136 Business Sports Tourer aut.
Opel Astra CDTi 136 Business Sports Tourer aut. egenskaber
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 136 / 100 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.503 kg |
| Længde | 470 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 154 cm |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Max påhæng | 1.403 kg |
| Sidst synet | 5 jul 2024 |
| Moment | 320 nm |
| Lasteevne | 397 kg |
Beskrivelse
adaptiv fartpilot, fjernb. centrallås, 4x el-ruder, 2 zone klima, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, android auto, usb-a tilslutning, airbag, isofix, dæktryksmåler, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), esp, vognbaneassistent, træk 1403kg,, tågelygter
finansieringsforeslag
16,960kr udbetaling
1758kr pr mnd
60 mnd løbetid
finansieringsforeslag 2
0kr udbetaling
2038kr pr mnd
60 mnd løbetid
kan købes uden finansiering
-
84.800 kr.
-
Kilometer208.000
-
Diesel21,7 km/l
-
1. reg07/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift1.980 kr. pr. 6 måneder
Autogården Sørby
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Del på Facebook