Opel Agila 16V Comfort
Opel Agila 16V Comfort egenskaber
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 75 / 55 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 2 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 950 kg |
| Længde | 350 cm |
| Bredde | 162 cm |
| Højde | 171 cm |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Max påhæng | 650 kg |
| Sidst synet | 19 mar 2026 |
| Moment | 110 nm |
| Lasteevne | 400 kg |
Beskrivelse
sælges uden garanti NYSYNET
RING INDEN DU KOMMER BILEN BRUGES PÅ VÆRKSTEDET
, el-ruder, centrallås, airbag,, træk
-
12.800 kr.
-
Kilometer155.000
-
Benzin15,4 km/l
-
1. reg08/2000
-
Modelår2000
-
Grøn afgift1.740 kr. pr. 6 måneder
Autogården Sørby
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Del på Facebook