Audi Q2 TFSi 150 Sport S-tr.
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 7 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.400 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.255 kg |
| Længde | 419 cm |
| Bredde | 179 cm |
| Højde | 151 cm |
| Tophastighed | 212 km/t |
| Max påhæng | 1.500 kg |
| Sidst synet | 21 nov 2025 |
| Moment | 250 nm |
| Lasteevne | 585 kg |
Audi Q2 i den flotte farve Glacier White Metallic., kørecomputer, bagagerumsdækken, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, læderrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, 17" alufælge ORIGINAL AUDI, el-sidespejle m/varme, xenonlys, led kørelys, led baglygter, mørktonede ruder i bag, træk, aftageligt træk, automatgear, aircondition, fuldaut. klima, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, 4x el-ruder, elektrisk parkeringsbremse, cd/radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, parkeringssensor (bag), isofix, lygtevasker, automatisk lys, airbag.
Kør foråret i møde med 💯 køreglæde. -----------Vi anbefaler, at du 📞 booker en tid for at undgå ventetid. Bestillinger foregår via vores hjemmeside www.gbiler.dk eller på gbiler@gbiler.dk / 58268020. Vi glæder os til at se dig! •
-
139.828 kr.
-
Kilometer201.000
-
Benzin19,2 km/l
-
1. reg02/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift880 kr. pr. 6 måneder