Audi A3 FSi Ambiente
Audi A3 FSi Ambiente egenskaber
| Type | Hatchback |
| Døre | 3 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 150 / 110 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.275 kg |
| Længde | 420 cm |
| Bredde | 176 cm |
| Højde | 142 cm |
| Tophastighed | 211 km/t |
| Max påhæng | 1.700 kg |
| Sidst synet | 12 aug 2025 |
| Moment | 200 nm |
| Lasteevne | 560 kg |
Beskrivelse
sælges uden garanti
tandrem ligeskiftet + 4 nye sommerdæk syn 25-8-2025
, alufælge, fjernb. centrallås, aircondition, el-ruder,, airbag
finansieringsforeslag
0kr udbetaling
722kr pr mnd
120 mnd løbetid
spørg for andre foreslag
kan købes uden finansiering
-
34.800 kr.
-
Kilometer160.000
-
Benzin13,9 km/l
-
1. reg02/2004
-
Modelår2004
-
Grøn afgift2.570 kr. pr. 6 måneder
Autogården Sørby
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Vollerupvej 1
4200 Slagelse
CVR : 28628544
51 22 88 86
vaerksted@autogaardensorby.dk
Del på Facebook